Dnes je 28. 09. 2024
svátek má Václav,Den české státnosti

Vítězství malých šachistů ze ZŠ Jižní

Patnáct čtyřčlenných družstev ve středu 28. 11. sehrálo v DDM Smetanka Nový Bor Okresní kolo Přeboru škol v šachu.

ZŠ Jižní vyslala jeden tým z 1. st., který ziskem 15 bodů zaslouženě zvítězil před ZŠ Partyzánskou a ZŠ Nám. Míru Nový Bor. Za tento náš skvělý výsledek děkujeme žákům páté třídy Vítku Páznerovi (2body), Janu Budkovi (4body), Jaroslavu Heptnerovi (3body) a hlavně Martině Hamadové, která ani jednou nezaváhala a získala plný počet 6 bodů (vyhrála 6 ze 6 partií) a zařadila se mezi tři nejúspěšnější hráče z celkového počtu 62 účastníků! Tímto vítězstvím jsme se probojovali do krajského kola, které se plánuje v Grandhotelu Pražák 12. února 2013.   Našim malým šachistům moc gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci a budeme jim držet palce v krajském kole. Mgr. Jana Jínová